XI Bieg Przełajowy Służb Mundurowych

Tegoroczny Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych odbędzie się 16 kwietnia 2014 r. Do biegu, organizowanego już po raz 11 przez Szkołę Policji w Katowicach przy wsparciu szkolnej organizacji [...]

Tegoroczny Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych odbędzie się 16 kwietnia 2014 r. Do biegu, organizowanego już po raz 11 przez Szkołę Policji w Katowicach przy wsparciu szkolnej organizacji NSZZ Policjantów, zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy służb mundurowych.

Regulamin oraz szczegółowy program znajdują się w załączonych poniżej plikach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, a następnie do przesyłania zgłoszeń, gdyż o umieszczeniu na liście startowej decyduje kolejność zgłoszenia i dokonania opłaty wpisowej. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną poprzez przesłanie formularza zamieszczonego pod adresem http://www.katowice.szkolapolicji.gov.pl/form/form.php

(Jeśli jest to konieczne ze względów formalno-organizacyjnych obowiązujących w poszczególnych jednostkach (np. delegowanie), dodatkowo możliwe jest przesyłanie listy pisemnej uczestników delegowanych – poprzez zamieszczony poniżej załącznik nr 1 do Regulaminu – na adres: pch64@op.pl lub w ostateczności na adres pocztowy Szkoły Policji w Katowicach).

 

Regulamin

bieg106
Tytuł: bieg106
Podpis:
Filename: bieg106.pdf
Rozmiar: 3 MB

Załącznik nr 1

Zal_1_2014
Tytuł: Zal_1_2014
Podpis:
Filename: zal_1_2014.doc
Rozmiar: 40 kB

Załącznik nr 2

Zal_2_2014
Tytuł: Zal_2_2014
Podpis:
Filename: zal_2_2014.doc
Rozmiar: 31 kB