XIII Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych

Tegoroczny Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych odbędzie się 27 kwietnia 2016 r. Do biegu, organizowanego już po raz 13. przez Szkołę Policji w Katowicach przy wsparciu NSZZ Policjantów, [...]

Tegoroczny Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych odbędzie się 27 kwietnia 2016 r. Do biegu, organizowanego już po raz 13. przez Szkołę Policji w Katowicach przy wsparciu NSZZ Policjantów, zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy służb mundurowych.  W tym roku bieg odbędzie się na dystansie 10 km.

Regulamin oraz szczegółowy program znajdują się w załączonych poniżej plikach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, a następnie do przesyłania zgłoszeń, gdyż o umieszczeniu na liście startowej decyduje kolejność zgłoszenia i dokonania opłaty wpisowej. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną poprzez przesłanie formularza zamieszczonego pod adresem http://www.katowice.szkolapolicji.gov.pl/form/form.php

Regulamin

REGULAMIN_ 2016_skan czarno-biały
Filename : regulamin_-2016_skan-czarno-bialy.pdf (1 MB)
Podpis :