Wizyta policjantów z IPA

5 czerwca br. w naszej szkole gościła delegacja policjantów z IPA Region Kędzierzyn-Koźle wraz z dwoma policjantami z Posterunku Policji w Ostfildern (Niemcy), będących członkami IPA Esslingen (Niemcy). [...]

5 czerwca br. w naszej szkole gościła delegacja policjantów z IPA Region Kędzierzyn-Koźle wraz z dwoma policjantami z Posterunku Policji w Ostfildern (Niemcy), będących członkami IPA Esslingen (Niemcy). Goście w trakcie zwiedzania terenu szkoły obejrzeli budynki dydaktyczne, salę tradycji oraz zapoznali się z warunkami zakwaterowania słuchaczy, a także poznali możliwości pojazdów służbowych. Podczas wizyty wymieniano się doświadczeniami i porównywano służbę w policji niemieckiej i polskiej. Grupę oprowadzał st. asp. Tomasz Dzierga – młodszy wykładowca Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego, a zarazem przewodniczący Regionu IV IPA Śląsk.