Zakończenie kursu KSDyż-3/16

23 września zakończyła się edycja kursu specjalistycznego dla służb dyżurnych jednostek terenowych Policji o oznaczeniu kodowym KSDyż – 3/16.
W czasie jego trwania umiejętności swe doskonaliły dwie grupy  doświadczonych [...]

23 września zakończyła się edycja kursu specjalistycznego dla służb dyżurnych jednostek terenowych Policji o oznaczeniu kodowym KSDyż – 3/16.
W czasie jego trwania umiejętności swe doskonaliły dwie grupy  doświadczonych funkcjonariuszy z kilku garnizonów naszego kraju. W trakcie zajęć kursanci przyswajali wiedzę z zakresu wykorzystania  systemów informatycznych i urządzeń technicznych będących na stanowisku kierowania, mieli też możliwość sprawdzić swoje umiejętności w salach symulacyjnych na stanowiskach kierowania Policji. Wykorzystali możliwość odwiedzenia i zapoznania się ze służbą w wydziale sztab KWP oraz na WSK w Katowicach, jak również odwiedzili zaporę wodną w Goczałkowicach. Ponadto poznali specyfikę pracy w wojewódzkim centrum powiadamiania ratunkowego w Katowicach.

zakonczenie-ksdyz-3-16-21-09-1iko