Zakończenie kursu DISP-1/16

7 października br. szesnastu policjantów ukończyło w Szkole Policji w Katowicach pierwszą edycję kursu specjalistycznego z zakresu doskonalenia umiejętności instruktorów strzelań policyjnych „DISP-1/16″.
W trakcie tygodniowego pobytu w naszej [...]

7 października br. szesnastu policjantów ukończyło w Szkole Policji w Katowicach pierwszą edycję kursu specjalistycznego z zakresu doskonalenia umiejętności instruktorów strzelań policyjnych „DISP-1/16″.

W trakcie tygodniowego pobytu w naszej Szkole kursanci pogłębiali swoją wiedzę i umiejętności w prowadzeniu zajęć z zakresu strzelań policyjnych. Krótki, aczkolwiek intensywny program szkolenia wypełniony był głównie zajęciami praktycznymi, do których słuchacze samodzielnie sporządzali dokumentację, a następnie prowadzili je pod nadzorem instruktorów Szkoły Policji w Katowicach.

Każde zajęcia były oceniane, przez instruktorów Zakładu Wyszkolenia Specjalnego pod kątem merytorycznym i metodycznym, a poziom umiejętności instruktorów strzelań policyjnych został oceniony bardzo wysoko.

Wszystkim uczestnikom kursu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej służbie.