Spotkanie na temat pseudokibiców

17 listopada 2016 roku o godz. 15.40 w ramach Koła Prewencji i Ruchu Drogowego w sali konferencyjnej szkoły zorganizowane zostało spotkanie z asp. szt. Michałem Pogodą
z Wydziału ds. [...]

17 listopada 2016 roku o godz. 15.40 w ramach Koła Prewencji i Ruchu Drogowego w sali konferencyjnej szkoły zorganizowane zostało spotkanie z asp. szt. Michałem Pogodą
z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP w Katowicach. W ramach pogadanki słuchacze szkolenia podstawowego SZP-4/16 mogli dowiedzieć się jak wyglądają czynności policjantów w ramach identyfikacji sprawców zdarzeń związanych z odbywającymi  się imprezami sportowymi. W spotkaniu udział wzięło 35 słuchaczy, a z ramienia kadry dydaktycznej szkoły podinsp. Jacek Wróbel i asp. szt. Krzysztof Kasprzycki z ZPiRD.