XIV Bieg Przełajowy Służb Mundurowych

Tegoroczny Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. Do biegu, organizowanego już po raz 14. przez Szkołę Policji w Katowicach przy wsparciu NSZZ Policjantów, [...]

Tegoroczny Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. Do biegu, organizowanego już po raz 14. przez Szkołę Policji w Katowicach przy wsparciu NSZZ Policjantów, zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy i pracowników służb mundurowych.  W tym roku bieg odbędzie się na dystansie 10 km.

Regulamin oraz program znajdują się w załączonym poniżej pliku. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, a następnie do przesyłania zgłoszeń, gdyż o umieszczeniu na liście startowej decyduje kolejność zgłoszenia i dokonania opłaty wpisowej. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną pod adresem:

http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=191

Regulamin