5. PZU Półmaraton w Białymstoku

Kolejne sportowe emocje za nami! Tych emocji dostarczył nam wykładowca Szkoły Policji w Katowicach st. asp. Tomasz Dzierga, który 14 maja 2017 r. wziął udział w 5. PZU [...]

Kolejne sportowe emocje za nami! Tych emocji dostarczył nam wykładowca Szkoły Policji w Katowicach st. asp. Tomasz Dzierga, który 14 maja 2017 r. wziął udział w 5. PZU Półmaratonie Białostockim.

5. edycja w tym roku miała swój start na urokliwym dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku, zaś metę na Rynku. Biegacze mieli możliwość rywalizowania wśród najpiękniejszych zabytków tego miasta, a także na terenach kampusów uczelni wyższych. Półmaraton odbył się w wyższych temperaturach powietrza, niż zakładali organizatorzy i sami biegacze, ale nawet to nie przeszkodziło w starcie 2658 uczestnikom.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobiegnięcia do mety w duchu sportowej rywalizacji, a naszemu przedstawicielowi, który ukończył bieg na 263 miejscu, dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły.