Kolejna akcja oddawania krwi - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Kolejna akcja oddawania krwi

Data publikacji 05.10.2020

4 października 2020 r. w Szkole Policji w Katowicach przeprowadzona została akcja Honorowego Oddawania Krwi zorganizowana przez Szkolny Klub HDK PCK oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach.

W akcji udział wzięli słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu kodowym SZP-2/20 oraz kadra szkoły. Przy szczególnym zachowaniu zasad sanitarnych udało się nam zebrać prawie 10 litrów krwi. Zebrana podczas akcji krew zostanie przekazana do śląskich szpitali celem ratowania ludzkiego zdrowia i życia. Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom za zaangażowanie. Gorąco zachęcamy do udziału w kolejnych tego typu akcjach, które cyklicznie odbywają się na terenie Szkoły Policji w Katowicach.

  • Akcja HDK w Szkole Policji w Katowicach
  • Akcja HDK w Szkole Policji w Katowicach
  • Akcja HDK w Szkole Policji w Katowicach