Pompujemy dla Oliwii - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Pompujemy dla Oliwii

Data publikacji 13.10.2020

11 października 2020 r., w związku z nominowaniem przez Ochotniczą Straż Pożarną w Wymysłowie, słuchacze wraz z kadrą Szkoły Policji w Katowicach, podjęli kolejne wyzwanie. Tym razem „pompowaliśmy” w Challenge'u dla Oliwii Hyli.

Kolejną potrzebującą okazała się być 4 miesięczna Oliwka Hyla, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Kosztowny lek może być podany tylko dzieciom, których waga nie przekracza 13,5 kg. Oliwka obecnie waży ponad 6 kilogramów, jednak z każdym tygodniem waga się zwiększa. Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy przyłączyć się do pomocy i wierzymy, że pożądaną kwotę uda się zebrać na czas.

Po wykonaniu zadania słuchacze Szkoły Policji w Katowicach nominowali do kontynuacji tej inicjatywy: Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie oraz Roan Fight Club Mysłowice.

Link do zbiórki:  https://www.siepomaga.pl/oliwka

  • Challenge dla Oliwii
  • Challenge dla Oliwii
  • Challenge dla Oliwii

Opis filmu: Na filmie słuchacze i kadra szkoły wykonują pompki na placu między budynkami w ramach akcji Gaszyn Challenge

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 16.79 MB)