Dzień Edukacji Narodowej 2020 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej 2020

Data publikacji 14.10.2020

14 października br. w Sali konferencyjnej Szkoły Policji w Katowicach odbyła się zbiórka z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas którego Komendant Szkoły insp. dr Rafał Kochańczyk podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za dotychczasową pracę na rzecz procesu dydaktycznego. Wręczone zostały również medale i odznaczenia.

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 13 lipca 2020 r., za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczeni zostali:

 

Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę:

Pani Beata SZTUBA

kom. Marcin SĘDEK

podkom. Aleksander STASIAK

Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę:

st. asp. Michał LIPUS

 

 

Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 25 maja  2020 r., w uznaniu szczególnych zasług w zakresie ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymania bezpieczeństwa lub porządku publicznego, niżej wymienionym nadano:

 

Brązową odznaką „Zasłużony Policjant”:

podinsp. Violetta GRUDZIEŃ

podkom. Marcin CZAPLA

asp. szt. Tomasz PIWOWAR

  • Medale z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2020
  • Medale z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2020