Zmarła Renata Pleskot - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zmarła Renata Pleskot

Data publikacji 31.12.2020

Z przykrością informujemy, że w  dniu wczorajszym zmarła pracownica naszej szkoły - Renata Pleskot. 

Zatrudniona od 1991 r. początkowo w Oddziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, gdzie wykonywała prace związane z obsługą stołówki znajdującej się w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia Policji w Katowicach, a po przejęciu tego obiektu przez utworzoną 1 lutego 1999 r. Szkołę Policji w Katowicach, z dniem 1 stycznia 2000 r. stała się pracownikiem naszej szkoły.

Od 1 października 2000 r. wykonywała obowiązki starszego magazyniera Sekcji Żywnościowej. Była odpowiedzialna za całokształt spraw związanych z prowadzeniem gospodarki magazynowej artykułów spożywczych i materiałów pomocniczych, a także wykonywała zadania związane z monitoringiem systemu HACCP.

Jako pracownik z 30-letnim doświadczeniem zawodowym wyróżniała się samodzielnością i dokładnością w realizacji powierzonych zadań, za co była ceniona przez przełożonych i współpracowników. Wielokrotnie wyróżniana nagrodami za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, w tym nagrodą Komendanta Głównego Policji.