#CHALLENGE „KILOMETR DLA MONIKI” - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

#CHALLENGE „KILOMETR DLA MONIKI”

Data publikacji 18.02.2021

16 lutego 2021 r., w związku z nominacją skierowaną przez Szkołę Policji w Słupsku, Samorząd Słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach, zorganizował i przeprowadził bieg na rzecz wsparcia leczenia i rehabilitacji Pani Moniki, która pod koniec ubiegłego roku uległa poważnemu wypadkowi drogowemu.

Ideą challenge’u jest uzbieranie jak najwyższej kwoty dla Pani Moniki, która w listopadzie 2020 r. w miejscowości Niegowić uczestniczyła w wypadku drogowym. Pani Monika, 28-letnia mieszkanka powiatu wielickiego, jest siostrą policjanta z Komisariatu Policji w Gdowie. Ponieważ koszty leczenia przewyższają możliwości finansowe rodziny, Komendant Powiatowy Policji w Wieliczce, zainicjował challenge pod nazwą ,,Kilometr dla Moniki’’. Pieniądze uzyskane w akcji zostaną przeznaczone na kosztowne leczenie, a także rehabilitację Pani Moniki. 

Po wykonaniu zadania słuchacze Szkoły Policji w Katowicach nominowali do kontynuacji tej inicjatywy: Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Opolu oraz Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Katowicach.

https://www.siepomaga.pl/monika-durak 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 16.11 MB)