Funkcjonariusze z małopolski przeszkoleni - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Funkcjonariusze z małopolski przeszkoleni

Data publikacji 15.03.2021

Na przełomie lutego i marca 2021 roku wykładowcy Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego Szkoły Policji w Katowicach zrealizowali w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie kolejne cztery edycje kursu specjalistycznego w zakresie obsługi ręcznych mierników prędkości (oznaczenie kodowe RMP).

Na przełomie lutego i marca 2021 roku wykładowcy Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego Szkoły Policji w Katowicach zrealizowali w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie kolejne cztery edycje kursu specjalistycznego w zakresie obsługi ręcznych mierników prędkości (oznaczenie kodowe RMP) dla 80 funkcjonariuszy garnizonu małopolskiego. Realizacja zajęć w ramach kursu odbyła się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z obostrzeniami wynikającymi ze stanu epidemii wywołanego wirusem COVID-19. Wykorzystanie przez funkcjonariuszy wiedzy i umiejętności nabytych w trakcie kursu w znaczący sposób poprawi poziom bezpieczeństwa na małopolskich drogach.