Aktualności

Rozpoczęcie szkolenia zawodowego podstawowego SZP-22/21

Data publikacji 20.05.2021

20 maja 2021 r. w Szkole Policji w Katowicach rozpoczęła się kolejna edycja szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu kodowym SZP – 22 / 21.

Szkolenie rozpoczęło 133 słuchaczy z garnizonów: śląskiego, małopolskiego, dolnośląskiego i mazowieckiego. W trakcie szkolenia słuchacze zdobywać będą podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu służby patrolowej, prawa, kryminalistyki, pierwszej pomocy, psychologii, jak również nauczą się bezpiecznie obsługiwać broń palną oraz stosować środki przymusu bezpośredniego.

Szkolenie zakończy się egzaminem, który zaplanowano na dzień 6 sierpnia 2021 roku.

Wszystkim słuchaczom życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności zawodowych.

Powrót na górę strony