Rowerem do Madrytu - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Rowerem do Madrytu

Data publikacji 23.06.2021

Rowerowy rajd charytatywny podkomisarza Tomasza Dziergi dobiegł końca.

Podczas wyprawy, w ciągu 3 tygodni, wykładowca naszej szkoły przejechał przez siedem krajów Europy, pokonując dystans około 3500 km. Każdego dnia jechał na rowerze około160 km, ale zdarzyło się, że musiał przejechać dystans nawet 230 km. W czasie wyjazdu na swej drodze policjant spotykał wielu serdecznych i chętnych do pomocy ludzi. Ich dobre serce i chęć pomocy drugiemu człowiekowi z pewnością korelowało z celem wyjazdu, którym była zbiórka pieniędzy dla chorego Antosia. Dobro drugiego człowieka, w połączeniu z pięknem przyrody to zapłata za trud włożony przez podkom. Tomasza Dziergę w tysiące kilometrów przejechanych na rowerze.

Gratulacje i podziękowania dla podkom. Tomasza Dziergi za zorganizowanie zbiórki i realizację tak trudnego przedsięwzięcia budującego pozytywny wizerunek Policji, w imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Szkoły Policji w Katowicach złożyli Komendant insp. Jarosław Gałuszka oraz Zastępca Komendanta do Spraw Dydaktycznych mł. insp. Gabriela Socha.

Organizator przedsięwzięcia dziękuje wszystkim za przekazane wsparcie na rehabilitację chorego Antosia oraz za pomoc w realizacji zadania, którego się podjął. 

 

.

 

  • 20210607_144345
  • 20210611_123816
  • Łuk triumfalny Barcelona