Zakończenie szkolenia podstawowego SZP-24/21 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie szkolenia podstawowego SZP-24/21

Data publikacji 10.11.2021

10 listopada 2021 r. w Szkole Policji w Katowicach zakończyło się szkolenie zawodowe podstawowe o oznaczeniu kodowym SZP-24/21.

W szkoleniu, które rozpoczęło się 1 lipca 2021 r. uczestniczyli słuchacze z garnizonów: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Do egzaminu końcowego, przystąpiło 186 słuchaczy, którzy uzyskując pozytywny jego wynik stali się absolwentami naszej jednostki szkoleniowej. Za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków, duży wkład pracy i zaangażowanie na rzecz szkoły, wyróżnionych przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach okolicznościowym dyplomem zostało 22 policjantów.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszego rozwoju zawodowego oraz bezpiecznego pełnienia służby na rzecz społeczności lokalnych.