Aktualności

Kolejna grupa słuchaczy ukończyła szkolenie

Data publikacji 11.01.2022

11 stycznia 2022 r. w Szkole Policji w Katowicach zakończyło się szkolenie zawodowe podstawowe o oznaczeniu kodowym SZP-32/21.

W szkoleniu, które rozpoczęło się 26 sierpnia 2021 r. uczestniczyli słuchacze z garnizonów: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, opolskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, stołecznego i pomorskiego. Do egzaminu końcowego przystąpiło 84 słuchaczy, którzy uzyskując pozytywny wynik stali się absolwentami naszej jednostki szkoleniowej. Za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków, duży wkład pracy i zaangażowanie na rzecz szkoły wyróżnionych przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach okolicznościowym dyplomem zostało 10 policjantów.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszego rozwoju zawodowego oraz bezpiecznego pełnienia służby na rzecz społeczności lokalnych.

Powrót na górę strony