Aktualności

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 04.02.2022

4 lutego br. w sali konferencyjnej oficjalnie pożegnaliśmy pięciu policjantów – nauczycieli policyjnych naszej szkoły odchodzących na zaopatrzenie emerytalne.

Dzisiaj uroczyście pożegnaliśmy pięciu nauczycieli policyjnych naszej szkoły, którzy zdecydowali się odejść na emeryturę: podinsp. Marka Sulikowskiego i podinsp. Piotra Chmielewskiego z Zakładu Wyszkolenia Specjalnego, podinsp. Tomasza Mreńcę i asp. Daniela Kasprzyckiego z Zakładu Ogólnozawodowego oraz asp. szt. Aleksandra Świerkota z Zakładu Prewencji Ruchu Drogowego.

W imieniu Komendanta Szkoły Policji w Katowicach zastępcy Komendanta insp. dr Gabriela Socha i insp. Zbigniew Chrzęstek podziękowali policjantom za wieloletnią służbę na rzecz naszej szkoły oraz za trud włożony w kształcenie i wychowanie licznej rzeszy policjantów. Podkreślili również, że wszyscy kończący służbę włożyli przez lata wiele serca w swoją pracę dydaktyczną, niektórzy z nich od początku istnienia naszej szkoły. Jednocześnie byli zawsze wspaniałymi podwładnymi, współpracownikami i kolegami – funkcjonariuszami Policji.

Dziękując im jeszcze raz za wieloletnią owocną służbę, życzymy sukcesów w dalszych zamierzeniach i serdecznie zapraszamy do odwiedzania szkoły.

  • Uczestnicy pożegnania
  • Uczestnicy pożegnania
  • Uczestnicy pożegnania
  • Uczestnicy pożegnania
  • Uczestnicy pożegnania
  • Uczestnicy pożegnania
  • Uczestnicy pożegnania
  • Uczestnicy pożegnania
Powrót na górę strony