Aktualności

Zakończenie kursu ŚBUE-1/22

Data publikacji 14.03.2022

W dniach od 7 do 11 marca 2022 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza w tym roku edycja kursu specjalistycznego w zakresie zapobiegania przestępstwom z wykorzystaniem środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej i ich zwalczania.

W trakcie tygodniowego szkolenia umiejętności doskonaliło 20 policjantów z Komend Wojewódzkich Policji w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie oraz z Centralnego Biura Śledczego Policji. Policjanci poszerzyli wiedzę i umiejętności między innymi w zakresie rodzajów przestępstw na szkodę Unii Europejskiej, instytucji zwalczających przestępczość z wykorzystaniem środków wspólnotowych oraz procedury aplikowania o dofinansowanie projektów.

Wszyscy uczestnicy zakończyli szkolenie z wynikiem pozytywnym.

Powrót na górę strony