Aktualności

Nowi instruktorzy strzelań

Data publikacji 09.06.2022

4 czerwca 2022 r. w Szkole Policji w Katowicach zakończyła się druga w tym roku edycja kursu specjalistycznego dla instruktorów strzelań policyjnych o oznaczeniu kodowym ISP-2/22.

Celem kursu było przygotowanie policjantów do pełnienia funkcji instruktorów strzelań policyjnych w jednostkach organizacyjnych Policji. Po zaliczeniu poszczególnych tematów funkcjonariusze przystąpili do egzaminu końcowego, który wszyscy zdali pozytywnie. Świeżo upieczeni instruktorzy zasilą szeregi instruktorów strzelań policyjnych. Od teraz to właśnie na nich będzie spoczywać odpowiedzialność za doskonalenie umiejętności policjantów poszczególnych jednostek organizacyjnych Policji w prawidłowym użytkowaniu broni palnej.

Powrót na górę strony