Aktualności

Zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego SZP-36/21

Data publikacji 10.06.2022

10 czerwca 2022 r. w Szkole Policji w Katowicach odbyło się zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu kodowym SZP-36/21.

W szkoleniu, które rozpoczęło się 18 listopada 2021 r. uczestniczyli słuchacze z garnizonów: stołecznego, śląskiego, małopolskiego, wielkopolskiego, podkarpackiego i mazowieckiego. Szkolenie z wynikiem pozytywnym ukończyło 208 słuchaczy.

Za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków służbowych i pozasłużbowych, duży wkład pracy i zaangażowanie w podnoszeniu poziomu kwalifikacji zawodowych, kreatywną działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną, wyróżnionych dyplomem przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach zostało 23 policjantów, dodatkowo post. Saymona Breitkopfa wyróżniono za postawę zasługującą na szczególne uznanie w związku z ujęciem sprawcy przestępstwa w czasie wolnym od służby. Ponadto w ramach uroczystości słuchaczka naszej szkoły post. Martyna Klekot za swoją postawę została odznaczona Krzyżem Służby Niepodległości.

Wszystkim słuchaczom serdecznie gratulujemy i życzymy im powodzenia w dalszej służbie.

Powrót na górę strony