Aktualności

Dzień Otwarty 2023 – zapisy

Zapraszamy wszystkich do składania zgłoszeń na kolejny Dzień Otwarty Szkoły Policji w Katowicach. Odbędzie się on 16 czerwca 2023 r. Startujemy od godz. 10:00.

Podczas naszego „Dnia Otwartego” zobaczyć będzie można wiele pokazów policyjnych i ratowniczych, koni i psów służbowych, wystawy broni i sprzętu różnych formacji mundurowych. Dzień urozmaicą konkursy z zakresu działań policyjnych i zabaw sportowych. Oczywiście będzie też można zwiedzić naszą placówkę, a przypominamy, że jest to jedyna szkoła Policji na południu Polski – okazja jest więc niecodzienna.

Zapraszamy ograniczoną liczbę odwiedzających, dlatego grupy zorganizowane powinny zgłosić swoją obecność wcześniej (wówczas podczas pobytu będzie towarzyszył im przydzielony przewodnik – słuchacz szkoły). Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia można już przesyłać pocztą elektroniczną na adres: joanna.kaczorowska@spkatowice.policja.gov.pl

W zgłoszeniu prosimy podać następujące dane:
– nazwę instytucji organizującej wyjazd,
– liczbę uczestników,
– liczbę opiekunów,
– dane kontaktowe głównego opiekuna grupy: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem – tel. 47 8516 281, e-mail: joanna.kaczorowska@spkatowice.policja.gov.pl.

Szczegółowy program „Dnia Otwartego” udostępnimy w późniejszym terminie.

Powrót na górę strony