Dzieci otrzymały prezenty

Data publikacji 26.05.2023

25 maja 2023 r. przedstawiciele samorządu słuchaczy obdarowali kartami podarunkowymi podopiecznych z Domu Dziecka nr 9 i 10 w Katowicach przy ul. Brynowskiej 70a.

W dniach 22-24 maja rada samorządu realizowała zbiórkę wśród słuchaczy oraz kadry Szkoły Policji w Katowicach na rzecz najmłodszych, mając na uwadze zbliżające się wakacje.

Za zebrane środki zakupiono karty podarunkowe do sklepu z wyposażeniem sportowo-turystycznym. W domu dziecka, wcześniej nazywanym „Zakątkiem”, obecnie przebywa 28 dzieci i każde z nich otrzymało podarunek. Teraz najmłodsi podopieczni wraz z opiekunami mogą udać się na zakupy, gdzie wybiorą dla siebie najpotrzebniejsze rzeczy, które umilą im letni wypoczynek.

Kolejna nasza dobroczynna akcja okazała się sukcesem. Widząc zaangażowanie słuchaczy oraz kadry Szkoły Policji w Katowicach już dziś wiemy, że nie była to ostatnia taka zbiórka.