Aktualności

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Data publikacji 30.01.2024

Nasza szkoła w tym roku aktywnie włączyła się w 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez szereg działań, m.in. zbiórkę do puszek realizowaną przez kadrę szkoły i samorząd słuchaczy, licytację dnia szkoleniowego, a także stoisko na Stadionie Śląskim.

28 stycznia, w dniu Wielkiego Finału, nauczyciele policyjni naszej szkoły byli obecni na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Tam na stoisku zorganizowanym wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach prezentowali ambulans pogotowia ruchu drogowego.

We wcześniej zorganizowanej zbiórce na terenie szkoły udało się zebrać pokaźną kwotę, która wesprze tegoroczny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli "Płuca po pandemii".

Przekazaliśmy także Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy na licytację udział w dniu szkoleniowym słuchaczy. To jedyna i niepowtarzalna okazja, by zostać „prawdziwym funkcjonariuszem Policji”, spędzając jeden dzień w Szkole Policji w Katowicach. Zwycięzca aukcji o godz. 6.30 rozpocznie zwiedzanie szkoły od śniadania oraz uczestniczenia w porannym apelu. Wraz z przydzieloną grupą szkoleniową uda się na programowe zajęcia, w ramach których zapozna się z wieloma zagadnieniami policyjnego szkolenia. Naszego gościa czeka wiele atrakcji. Zapraszamy do licytacji, która potrwa do 1 lutego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Powrót na górę strony