VI Maraton Krakowski - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

VI Maraton Krakowski

Data publikacji 10.05.2017

Kolejne sportowe emocje za nami! Tych emocji dostarczył nam po raz kolejny wykładowca Szkoły Policji w Katowicach st. asp. Krystian Wieczorek, który 30 kwietnia 2017 r. wziął udział w Krakowskim Maratonie.

Kolejne sportowe emocje za nami! Tych emocji dostarczył nam po raz kolejny wykładowca Szkoły Policji w Katowicach st. asp. Krystian Wieczorek, który 30 kwietnia 2017 r. wziął udział w Krakowskim Maratonie.

16. edycja w tym roku miała swój start i metę na krakowskim Rynku Głównym, a biegacze mieli możliwość rywalizować wśród najpiękniejszych zabytków Krakowa. Maraton przebiegł w ciężkich warunkach pogodowych, ale nawet to nie przeszkodziło w osiągnięciu kolejnego rekordu - wystartowało bowiem 7 tysięcy uczestników.

Wszystkim maratończykom gratulujemy dobiegnięcia do mety w duchu sportowej rywalizacji, a naszemu przedstawicielowi dziękujemy jednocześnie za godne reprezentowanie Szkoły.