Mam marzenie w Szkole Policji w Katowicach - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Mam marzenie w Szkole Policji w Katowicach

Data publikacji 11.05.2017

W dniu 10 maja 2017 r. w Szkole Policji w Katowicach spełnione zostało kolejne marzenie podopiecznego Fundacji „Mam Marzenie”, z którą szkolny Klub HDK PCK oraz samorząd słuchaczy współpracują od wielu lat.

W dniu 10 maja 2017 r. w Szkole Policji w Katowicach spełnione zostało kolejne marzenie podopiecznego Fundacji „Mam Marzenie”, z którą szkolny Klub HDK PCK oraz samorząd słuchaczy współpracują od wielu lat. Tym razem spełniliśmy marzenie dziewięcioletniego Sebastiana, któremu w obecności insp. Rafała Kochańczyka Komendanta Szkoły Policji w Katowicach i dra n. med. Jacka Kozakiewicza Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach, przedstawiciele samorządu słuchaczy wręczyli wymarzony prezent: telewizor oraz konsolę PS4 wraz z akcesoriami. Spełnienie marzenia było możliwe dzięki zbiórce pieniężnej zorganizowanej w dniach 3-7 kwietnia 2017 r. przez szkolny Klub HDK PCK na wniosek samorządu słuchaczy oraz dzięki wsparciu ze strony  Śląskiej Izby Lekarskiej. Sebastianowi życzymy przede wszystkim dużo zdrowia i niezapomnianych, pozytywnych wrażeń związanych z użytkowaniem podarowanego sprzętu. Naszym słuchaczom natomiast gratulujemy właściwej postawy prospołecznej, która wskazuje na wielowymiarowość służby w Policji pełnionej na rzecz społeczeństwa i gotowość niesienia pomocy potrzebującym.