Zakończenie szkolenia podstawowego SZP-1/17

Data publikacji 03.08.2017

W dniu 11 stycznia 2017 r. 249 policjantów z jednostek terenowych podległych KWP w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Rzeszowie i Gdańsku rozpoczęło szkolenie zawodowe podstawowe o oznaczeniu SZP-1/17. W trakcie szkolenia wyłączono 34 policjantów. Do egzaminu końcowego w dniu 2 sierpnia 2017 r. przystąpiło 215 słuchaczy i wszyscy zdali go z wynikiem pozytywnym.

W dniu dzisiejszym w Szkole Policji w Katowicach odbyło się uroczyste zakończenie ww. szkolenia, a na placu zgromadziły się rodziny słuchaczy oraz ich bliscy i zaproszeni goście.

Za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków służbowych i pozasłużbowych, duży wkład pracy i zaangażowanie w podnoszeniu poziomu kwalifikacji zawodowych, kreatywną działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną, wyróżnieni dyplomem przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach zostali niżej wymienieni policjanci:

• AFTYKA Paweł
  • ALBRECHT Magdalena