11. Tauron Triathlon Stalowy Sokół - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

11. Tauron Triathlon Stalowy Sokół

Data publikacji 22.08.2017

19 sierpnia 2017 r. w Jaworznie kolejny raz odbyły się zawody sportowe w triathlonie „Stalowy Sokół”. Startujący w tej konkurencji sportowej zawodnicy musieli przepłynąć 400 m w zbiorniku Sosina, przejechać na rowerze 10 km oraz przebiec 3 km.

Warto nadmienić, że trasa została zorganizowana w pięknej leśnej scenerii, a trasa rowerowa i biegowa prowadziły offroadami. Na liście startowej znalazło się 260 osób. Wśród startujących był także reprezentant Szkoły Policji w Katowicach asp. szt. Tomasz Dzierga, który pokonał tę trasę w czasie 0:43:23 h, zajmując 14. miejsce w swojej kategorii wiekowej (w której starowało 91 osób) i 37 miejsce w kategorii open.