Aktualności

Kadra i słuchacze szkoły wspomagali zielonogórskich policjantów podczas Dni Zielonej Góry

Data publikacji 12.09.2017

W dniach 2 – 10 września 2017 r., w trakcie „Dni Zielonej Góry”, zielonogórskich policjantów wspomagało czterdziestu słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach pod nadzorem trzech nauczycieli policyjnych Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego

W dniach 2 – 10 września 2017 r., w trakcie „Dni Zielonej Góry”, zielonogórskich policjantów wspomagało czterdziestu słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach pod nadzorem trzech nauczycieli policyjnych Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego. Słuchacze w ramach odbywania praktyki patrolowali zielonogórskie ulice w towarzystwie bardziej doświadczonych kolegów. Ze względu na dużą liczbę gości odwiedzających Zieloną Górę takie dodatkowe siły okazały się bardzo pomocne. Wspólne patrole były również dobrą okazją dla młodych adeptów, którzy dopiero rozpoczynają policyjną przygodę, do poznania warunków służby, doskonalenia swoich umiejętności pod okiem starszych, bardziej doświadczonych kolegów.