Nasi strzelcy znów w czołówce - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Nasi strzelcy znów w czołówce

Data publikacji 12.10.2017

W piątek 6 października 2017 r. na strzelnicy w Jaworznie odbyły się XIII Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Ogółem wystartowało 133 uczestników - 33 zawodniczki i 100 zawodników - w 32 zespołach. Wśród naszych strzelców najlepszym okazał się asp. szt. Adam Hetman, który zajął I miejsce w klasyfikacji indywidualnej, natomiast drużynowo nasz zespół w składzie podkom. Tomasz Głuchowski, asp. szt. Adam Hetman oraz asp. Dorota Dziubek, zajął II miejsce.

Do udziału w zawodach zgłosiły się drużyny i zawodnicy indywidualni reprezentujący służby mundurowe z całego kraju, m.in.: Komendę Stołeczną Policji, komendy wojewódzkie Policji w Kielcach i Rzeszowie, jednostki Policji garnizonu śląskiego, Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego Delegaturę w Katowicach, Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach, Areszt Śledczy i Zakład Karny w Zabrzu, Karpacki Oddział Straży Granicznej oraz jednostki wojskowe: 3940 i 4WOG z Gliwic oraz 4101 z Lublińca.

Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach: strzelaniu dokładnym i strzelaniu szybkim do tarcz.

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczgólnych klasyfikacji.

Klasyfikacja indywidualna:

1. miejsce – Adam Hetman (Szkoła Policji w Katowicach)

2. miejsce – Maciej Młodzianowski (KPP Wodzisław Śląski)

3. miejsce – Krzysztof Szulc (COS SW Kalisz)

 

Klasyfikacja drużynowa:

1. miejsce – COS SW Kalisz

2. miejsce – Szkoła Policji w Katowicach

3. miejsce – KPP Wodzisław Śląski