Bieg o „Nóż Komandosa” - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Bieg o „Nóż Komandosa”

Data publikacji 13.10.2017

Reprezentacja Szkoły Policji w Katowicach w składzie: st. asp. Krystian Wieczorek – młodszy wykładowca Zakładu Wyszkolenia Specjalnego oraz st. asp. Tomasz Piwowar – instruktor Zakładu Wyszkolenia Specjalnego 6 października 2017 roku wzięła udział w „21. Biegu Przełajowym o Nóż Komandosa im gen. broni Włodzimierza Potasińskiego – Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Crossie”.

Jak co roku zawody odbyły się w Kokotku. Trasa licząca 10 km przebiegała przez tereny leśne. Liczne pagórki, strome podbiegi oraz wzniesienia dawały w kość niejednemu zawodnikowi zwłaszcza, że cały dystans trzeba było przebiec w umundurowaniu ćwiczebnym. Ponadto panowały ciężkie warunki atmosferyczne, ale nawet to nie przeszkodziło naszej reprezentacji w przekroczeniu linii mety.