Zakończenie kursu ZZL-10/17 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu ZZL-10/17

Data publikacji 24.11.2017

Już blisko stu dwudziestu policjantów średniego szczebla kierowania w 2017 r. podnosiło w naszej szkole swoje kwalifikacje zawodowe.

W dniach 20-24 listopada odbyła się dziesiąta w tym roku edycja kursu dla kadry kierowniczej z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W zajęciach uczestniczyło dwunastu policjantów z garnizonów: stołecznego, podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, śląskiego oraz KGP. Intensywna tygodniowa praca ukierunkowana była na wykorzystywanie kompetencji społecznych przełożonego do budowania współpracującego i skutecznego zespołu oraz na efektywne rozwiązywanie problemów w środowisku służby i pracy. Zajęcia prowadzili dydaktycy z Zakładu Ogólnozawodowego: nadkom. Monika Skorek oraz st. asp. Katarzyna Mazur-Niewiedział.