Zakończenie szkolenia podstawowego SZP-5/17

Data publikacji 04.04.2018

W dniu 30 marca 2018 r. w godzinach porannych do egzaminu końcowego przystąpiło 87 słuchaczy.

Ci którzy zdali go z wynikiem pozytywnym wzięli udział w uroczystym zakończeniu szkolenia. O godzinie 14.00 na placu wraz z kompanią reprezentacyjną KWP w Katowicach zgromadziły się rodziny słuchaczy oraz ich bliscy i zaproszeni goście. Świadectwa ukończenia szkolenia i dyplomy wręczył Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Rafał Kochańczyk wraz z Zastępcą insp. Jarosławem Gałuszką.

Za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków służbowych i pozasłużbowych, duży wkład pracy i zaangażowanie w podnoszeniu poziomu kwalifikacji zawodowych, kreatywną działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną, wyróżnieni dyplomem przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach zostali niżej wymienieni policjanci:

post. Michał Ciszczoń
post. Marcin Damaschk