Policjant Służby Kryminalnej garnizonu śląskiego 2018 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Policjant Służby Kryminalnej garnizonu śląskiego 2018

Data publikacji 09.04.2018

W dniach 3-6 kwietnia br. w Szkole Policji w Katowicach odbyły się eliminacje do konkursu „Policjant Służby Kryminalnej garnizonu śląskiego w 2018 roku”, zorganizowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach.

Część praktyczna została przeprowadzona na terenie Wielofunkcyjnego Centrum Symulacji Szkoły Policji. Każda z drużyn brała udział w sprawdzianie umiejętności, który polegał na przeprowadzeniu oględzin miejsca zdarzenia i sporządzeniu stosownej dokumentacji. Zwycięska drużyna będzie reprezentowała garnizon śląski  podczas ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w czerwcu 2018 roku w Szkole Policji w Pile.