Konkurs plastyczny "Maskotka Szkoły Policji w Katowicach" - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Konkurs plastyczny "Maskotka Szkoły Policji w Katowicach"

Data publikacji 27.04.2018

Wielkimi krokami zbliża się kolejny Dzień Otwarty organizowany corocznie w naszej szkole.

Jak zawsze wszyscy chętni będą mieli okazję zwiedzić naszą placówkę, wziąć udział w pokazach policji i innych służb mundurowych, a także spróbować policyjnej grochówki.

W tym roku dodatkowo mamy przyjemność zaprosić uczniów szkół z województwa śląskiego do konkursu plastycznego pn. „MASKOTKA SZKOŁY POLICJI W KATOWICACH". Zachęcamy wszystkie dzieci do wysyłania na adres szkoły (Katowice-Piotrowice 40-684 ul. Jankego 276)  własnoręcznie wykonanych prac w terminie do 4 czerwca 2018 r.

Ogłoszenie laureatów konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas obchodów Dnia Otwartego w dniu 8 czerwca 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej Regulaminem Konkursu .

• 230.99 KB