Konferencja na Węgrzech - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Konferencja na Węgrzech

Data publikacji 05.06.2018

W dniach 28 maja – 1 czerwca 2018 r. delegacja Szkoły Policji w Katowicach w składzie: kom. Arkadiusz Chechelski, podkom. Aleksandra Kukuła i podkom. Paweł Sitko uczestniczyła w międzynarodowej konferencji pt. „Metodologia uczenia się” zorganizowanej przez Szkołę Organów Egzekwowania Prawa w Miszkolcu (Węgry).

W trakcie konferencji uczestnicy mieli możliwość wymiany informacji z nauczycielami policyjnymi z innych krajów na temat sposobów skutecznego szkolenia policjantów. Ze swojej strony przedstawili wykład na temat „Zapewnienia pożądanego poziomu wyszkolenia absolwentów Szkoły Policji w Katowicach”. Ponadto w trakcie pobytu zapoznali się z organizacją szkoły, jej bazą dydaktyczną oraz sposobem prowadzenia szkolenia praktycznego przez kolegów i koleżanki z Węgier.