Zakończenie kursu FBI-3/18 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu FBI-3/18

Data publikacji 30.07.2018

27 lipca 2018 r. szesnastoosobowa grupa policjantów ukończyła specjalistyczny kurs z zakresu taktyki i technik przesłuchań.

W szkoleniu udział wzięli policjanci z Komend Wojewódzkich Policji w Katowicach, Kielcach, Krakowie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu, Szczecinie oraz Komendy Stołecznej Policji. W trakcie tygodniowego pobytu poszerzyli wiedzę i umiejętności w zakresie poprawy efektywności i skuteczności prowadzonych rozmów oraz przesłuchań zarówno ze świadkami jak i podejrzanymi. Zajęcia wypełnione były zajęciami teoretycznymi, jak i ćwiczeniami. Policjanci wrócili do swoich jednostek wyposażeni w nowe umiejętności i narzędzia do walki z przestępczością.