Zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego SZP-1/18

Data publikacji 01.08.2018

1 sierpnia 2018 r. o godz. 14.00 miało miejsce uroczyste zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu SZP-1/18.

W szkoleniu, które rozpoczęło się 10 stycznia 2018 r. uczestniczyli słuchacze z garnizonów: śląskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, małopolskiego i podkarpackiego. Egzamin końcowy zdało 298 słuchaczy, czyli wszyscy, którzy do niego przystąpili. Uroczystość zakończenia szkolenia zawodowego podstawowego zgromadziła również rodziny i bliskich słuchaczy. Dyplomy wręczali słuchaczom Komendant Szkoły insp. dr Rafał Kochańczyk oraz insp. Jarosław Gałuszka – Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Katowicach właściwy w sprawach dydaktycznych.

Za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków służbowych i pozasłużbowych, duży wkład pracy i zaangażowanie w podnoszeniu poziomu kwalifikacji zawodowych, kreatywną działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną, wyróżnieni dyplomem przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach zostali niżej wymienieni policjanci:

• post. Karolina Adamczyk
  • post. Natalia Kania