Zakończenie kursu RDs-4/18 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu RDs-4/18

Data publikacji 04.09.2018

4 września 2018 r. w Szkole Policji w Katowicach zakończyła się kolejna edycja kursu specjalistycznego – część szczególna z zakresu ruchu drogowego o oznaczeniu kodowym RDs-4/18.

Kurs miał na celu przygotowanie policjantów z jednostek terenowych do profesjonalnego wykonywania czynności na drogach. Słuchacze poszerzali swoją wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego, kontroli transportu drogowego, ręcznego kierowania ruchem i innych zagadnień związanych z ruchem drogowym. Uczestnicy kursu pełnili służbę na drogach publicznych na terenie województwa śląskiego.

Po egzaminie końcowym podkom. Paweł Tobiczyk, asp. szt. Tadeusz Antonowicz i mł. asp. Robert Czyżycki pogratulowali słuchaczom ukończenia kursu, a następnie wręczyli świadectwa.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.