Pogadanka w przedszkolu

Data publikacji 21.11.2018

20 listopada 2018 roku instruktorzy Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego Szkoły Policji w Katowicach – asp. szt. Paweł Dobaj oraz mł. asp. Dorota Dziubek przeprowadzili pogadankę na temat zachowania bezpieczeństwa niechronionego uczestnika ruchu drogowego w Przedszkolu Nr 26 w Chorzowie.

Działania były skierowane do dzieci w wieku od lat 3 do 6. W trakcie rozmowy z przedszkolakami poruszono zagadnienia bezpiecznego poruszania się po drogach, jak i zachowania bezpieczeństwa własnego i innych w przedszkolu, a także w domu. Poruszano tematy kulturalnego i koleżeńskiego zachowania oraz okazywania szacunku rówieśnikom, nauczycielom oraz osobom starszym.

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem dzieci, które zadawały mnóstwo pytań oraz cieszyły się z obecności bijącego rekordy popularności Sznupka.