Bożonarodzeniowa zbiórka darów - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Bożonarodzeniowa zbiórka darów

Data publikacji 20.12.2018

Krwiodawcy z Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy Szkole Policji w Katowicach, jak co roku przed Bożym Narodzeniem, zorganizowali zbiórkę darów dla potrzebujących seniorów będących w trudnej sytuacji materialnej oraz dzieci z domu dziecka.

Policjanci, pracownicy cywilni oraz słuchacze Szkoły Policji w Katowicach, włączyli się w akcję i zorganizowali zbiórkę artykułów żywnościowych, ubrań oraz zabawek. Darczyńcy wykazali się dużą ofiarnością, a zgromadzone rzeczy zostały przekazane do Oddziału Okręgowego PCK w Katowicach oraz Domu Dziecka „Tęcza” w Katowicach. Zarząd klubu z całego serca dziękuje wszystkim darczyńcom i osobom, które pomagały w organizacji akcji, dzięki którym udało się zebrać bardzo dużą ilość żywności, ubrań i zabawek.

Zapraszamy do równie aktywnego udziału przy następnych planowanych akcjach charytatywnych.