Przeciwdziałanie kradzieży sygnału telewizyjnego - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Przeciwdziałanie kradzieży sygnału telewizyjnego

Data publikacji 15.02.2019

12 lutego 2019 r. w auli naszej szkoły odbyło się szkolenie z zakresu „Przeciwdziałania kradzieży sygnału telewizyjnego”.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Koło Prawnicze „Paragraf” działające przy Zakładzie Służby Kryminalnej. Prelegentem był przedstawiciel Stowarzyszenia Dystrybutorów Programów Telewizyjnych „Sygnał”. W zajęciach udział wzięli słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego. Podczas wykładu uczestnicy zostali zapoznani z metodami walki z kradzieżą sygnału telewizyjnego oraz tematyką sharingu i streamingu internetowego. Na zakończenie szkolenia prelegent przekazał dane kontaktowe do specjalistów zajmujących się omawianą problematyką.