XVI Bieg Przełajowy Służb Mundurowych – wyniki - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

XVI Bieg Przełajowy Służb Mundurowych – wyniki

Data publikacji 24.04.2019

24 kwietnia 2019 r. o godz. 12.00 w Szkole Policji w Katowicach po raz szesnasty wystartował Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

Na linii startu stawiło się ponad stu dwudziestu zawodników reprezentujących większość polskich służb mundurowych. Wśród startujących znaleźli się przedstawiciele m.in. Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, straży miejskich/gminnych, policjanci z jednostek terenowych Policji, kadra oraz słuchacze Szkoły Policji w Katowicach.

Pierwszy metę przebiegł już po 34 minutach i 25 sekundach Łukasz Oślizło policjant Komendy Miejskiej Policji w Katowicach startujący w drużynie Komendy Głównej Policji. Pierwsze miejsce w klasyfikacji kobiet zajęła również reprezentantka Komendy Głównej Policji Anna Ficner z wynikiem 40:11.

W klasyfikacji drużynowej najlepsza okazała się reprezentacja 6. Brygady Powietrznodesantowej z Krakowa, wyprzedzając drużynę Komendy Głównej Policji. Trzecią lokatę wywalczyli reprezentanci Szkoły Policji w Katowicach.

Wręczając pamiątkowe puchary i nagrody Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Gałuszka podziękował wszystkim uczestnikom za udział w biegu i życzył kolejnych sukcesów sportowych.

W organizację XVI Wiosennego Biegu Przełajowego Służb Mundurowych czynnie włączył się Zarząd Szkolny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

Wyniki w poszczególnych kategoriach: