Zakończenie kursu ZZL-2/19 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu ZZL-2/19

Data publikacji 17.05.2019

W dniach 13-17 maja 2019 r. w Szkole Policji w Katowicach zrealizowana została kolejna, druga w tym roku, edycja kursu specjalistycznego z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi o oznaczeniu kodowym ZZL - 2/19.

Kurs miał na celu przygotowanie policjantów z jednostek terenowych pełniących rolę przełożonych do prawidłowego kształtowania relacji w podległych im zespołach. Kierownicy i naczelnicy z jednostek terenowych Policji nabywali wiedzę o tym, jak wyznaczać zasady współpracy i skutecznie komunikować się  z podwładnymi w różnych sytuacjach zawodowych.

Intensywne, warsztatowe zajęcia prowadzili: asp. szt. Marzena Pasławska oraz sierż. Paweł Kozdra z Zakładu Ogólnozawodowego Szkoły Policji w Katowicach.