Zakończenie kursu KSIP-pk-2/19 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu KSIP-pk-2/19

Data publikacji 21.05.2019

W dniach od 6 do 17 maja 2019 r. w Szkole Policji w Katowicach zrealizowana została kolejna, druga w tym roku edycja kursu specjalistycznego z zakresu wykorzystania zasobów informacyjnych Krajowego Systemu Informacyjnego Policji, innych systemów policyjnych, systemów pozapolicyjnych oraz Krajowego Centrum Informacji Kryminalnych o oznaczeniu kodowym KSIP-pk-2/19.

Kurs miał na celu przygotowanie policjantów z jednostek terenowych różnych pionów do prawidłowego wykorzystania informacji zawartych w policyjnych oraz pozapolicyjnych systemach informatycznych oraz praktycznego wykorzystania wiedzy podczas rejestracji danych w przedmiotowych systemach.

Zajęcia przeprowadzili: mł.asp. Katarzyna Kurpas i sierż.szt. Michał Mikołajczyk z Zakładu Ogólnozawodowego Szkoły Policji w Katowicach.