Kolejny kurs w siedzibie KSSiP - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Kolejny kurs w siedzibie KSSiP

Data publikacji 17.06.2019

W dniach od 10 do 14 czerwca 2019 r. podinsp. Violetta Grudzień i podkom. Jakub Juszczak z Zakładu Służby Kryminalnej przeprowadzili w siedzibie Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury kolejną edycję kursu specjalistycznego z zakresu taktyki i technik przesłuchań dla 14 aplikantów aplikacji prokuratorskiej.

W trakcie kursu słuchacze doskonalili umiejętności sprawnego i skutecznego prowadzenia rozmów, przesłuchań świadków i podejrzanych, jak również dobierania metod prowadzenia przesłuchań. Ponadto aplikanci pogłębiali umiejętność rozpoznawania strategii obronnych werbalnych i niewerbalnych nieszczerych świadków i podejrzanych oraz zapoznali się z funkcją przesłuchania poznawczego.

  • Grupa studentów KSSiP z wykładowcą podczas zajęć
  • Nauczyciele policyjni w trakcie wykładu