Zakończenie kursu FBI-4/19 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu FBI-4/19

Data publikacji 12.09.2019

6 września 2019 r. szesnastoosobowa grupa policjantów ukończyła specjalistyczny kurs z zakresu taktyki i technik przesłuchań oznaczone symbolem FBI – 4/19

W szkoleniu udział wzięli policjanci z Komend Wojewódzkich Policji w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Opolu oraz Rzeszowie. W trakcie tygodniowego pobytu poszerzyli wiedzę i umiejętności w zakresie poprawy efektywności i skuteczności prowadzonych rozmów i przesłuchań zarówno ze świadkami jak i podejrzanymi. Zajęcia wypełnione były zajęciami teoretycznymi jak i ćwiczeniami. Taka formuła zajęć spowodowała, że policjanci wrócili do swoich jednostek wyposażeni w nowe umiejętności i narzędzia do walki z przestępczością.