Zakończenie kursu DZO-1/19 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu DZO-1/19

Data publikacji 27.09.2019

26 września 2019 r. zakończyła się pierwsza w tym roku edycja kursu specjalistycznego dla policjantów wykonujących zadania obronne o oznaczeniu kodowym DZO - 1/19.

W ramach kursu kwalifikacje swe podnosiło 15 funkcjonariuszy, na co dzień pełniących służbę w jednostkach terenowych garnizonów całego kraju. W prowadzeniu kursu wspomagał szkołę ekspert Głównego Sztabu Policji Komendy Głównej Policji podinsp. Sławomir Ignatowski. Jego bogate doświadczenie i umiejętność przekazu wiedzy zaowocowały ogromnym zainteresowaniem i wymianą informacji ze słuchaczami kursu obejmującego tę niełatwą tematykę policyjną. W ostatnim dniu  uczestnicy otrzymali świadectwa ukończeniu kursu i udali się do jednostek macierzystych, gdzie z pewnością wykorzystają zdobytą wiedzę i umiejętności realizując zadania obronne w jednostkach organizacyjnych Policji.