Zakończenie kursu PostA 2/19 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu PostA 2/19

Data publikacji 02.10.2019

Szkoła Policji w Katowicach w dniach 23-27 września 2019 roku gościła uczestników kursu specjalistycznego realizujących czynności w postępowaniu administracyjnym o oznaczeniu kodowym PostA 2/19.

W kursie uczestniczyło 19 słuchaczy (funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Policji) z Mazowsza, Małopolski, Śląska oraz Podkarpacia. Podczas zajęć zostali zapoznani z przebiegiem procedury administracyjnej realizowanej w Policji. Spektrum kursu przewiduje wiele czynności praktycznych polegających na sporządzeniu dokumentacji. Podczas tych zajęć poznaje się różnorodność w podejściu organu do realizacji zasad procedury administracyjnej. Uczestnikom kursu życzymy sukcesów zawodowych w zgłębianiu meandrów procedury administracyjnej.